משפט מסחרי

המשפט המסחרי הנו תחום רחב ומגוון ביותר, אשר מטרתו העיקרית להסדיר את פעילותם העסקית של הפרטים ו/או החברות ו/או גופים ותאגידים אחרים בשוק החופשי ומתן הכלים המשפטיים להגשמת מטרותיהם.

כל בעל עסק או אדם, חייב היום ליווי משפטי מקצועי ואדיב, על מנת לנווט את דרכו בתחום המסחרי, עסקי או אזרחי. משרד עו"ד ויסגלס-אלמגור ושות', מחזיק מחלקה מסחרית המטפלת בעסקאות וחוזים בהיקפים ניכרים ובסוגיות מורכבות, מתן יעוץ וליווי משפטי כללי ופתרונות משפטיים במגוון תחומי משפט, לרבות בכל הכרוך בליטיגציה מסחרית. כמו כן מתמחה המשרד בדיני חברות, הגבלים עסקיים, מכרזים, רשויות מקומיות, דינים מוניציפאליים, אגודות שיתופיות, דיני קניין רוחני, דיני ירושה ועוד.

במסגרת עיסוקו במשפט המסחרי טיפל המשרד באופן ייחודי ובהצלחה רבה באחת הקריסות הכלכליות הקשות שידע המשק הישראלי מאודו – קריסתה של חברת הביטוח "הסנה". כן, טיפל המשרד בסכסוכים עסקיים מורכבים.

על לקוחותיו הקבועים של המשרד נמנים חברות ביטוח, רשויות מקומיות, חברות עירוניות, אגודות שיתופיות, מפעלים אזוריים, מוסדות רפואיים – פרטיים וציבוריים, חברות מסחריות ותאגידים מהמובילים במשק, אנשי עסקים ויזמים פרטיים.

השילוב שמביא המשרד הכולל ניסיון רב, הכרות וידע משפטי כלכלי רב, רזומה של אלפי לקוחות מהמובילים במשק מאפשרות לו לתת שירות מעולה בתחומי המשפט המסחרי והמשפט האזרחי.

SONY DSC