רשלנות רפואית

תחום התביעות בגין רשלנות רפואית הינו תחום משפטי מתפתח, אשר החל לצבור תאוצה מאמצע שנות ה-80. המשרד הינו מהמשרדים הותיקים ביותר בתחום הרשלנות הרפואית, הדורש ניסיון רב והתמחות מיוחדת. את פעילותו בתחום הרשלנות הרפואית החל המשרד עוד בשנות ה-70. במשרד מחלקה מקצועית ברשלנות הרפואית, העובדת בשיתוף פעולה הדוק עם מומחים רפואיים מהשורה הראשונה בישראל, המלווים את מכלול פעילותה.

משרדנו מחזיק בניסיון רב שנים בניהול תביעות רשלנות רפואית ותביעות אלו מוגשות על ידינו לאחר הליך של בחינה מקיפה של כל מקרה ומקרה, התייעצות עם מומחים רפואיים, שמטרתם לבחון את ההתנהלות הרפואית ולבסוף נערכת התייעצות משפטית בין עורכי הדין הבכירים במשרד על מנת לקבל החלטה מושכלת בנוגע לניהולו המשפטי של ההליך.

לאורך ניהול ההליך מתקיים שיתוף פעולה מלא בין עורכי הדין המטפלים במקרה לבין הלקוח תוך עדכון שוטף וקבוע בכל צומת דרכים ובכל שלב מכריע. לקוחותינו משתתפים באופן פעיל בקבלת ההחלטות תוך שאנו פועלים במטרה להניח ללקוח את סכום הפיצוי הטוב ביותר אותו הוא יכול להשיג.

לאור הניסיון הרב בו אנו מחזיקים, יודעים עורכי הדין במשרד לפעול בכל היבט אפשרי של רשלנות רפואית, בין אם בתחום המיילדות והגניקולוגיה, בתחום רפואת הילדים והילודים, בתחום הנוירולוגי, האונקולוגי ובכל תחומי הרפואה.

כחלק מניסיון זה יש באפשרותנו לאתר את נקודות הכשל האפשריות בטיפול הרפואי, לבחון אותן ולהציגן בצורה הנכונה והמדויקת בבית המשפט ובכל משא ומתן. הידע והניסיון אותו צברנו, מאפשרים לנו, בסופו של יום, להגיע לתוצאה הטובה ביותר ללקוח. ניסיונו הרב של המשרד, ביחד עם הידע המשפטי הרב, הידע הפרקטי והיכרות המשרד עם מערכות הביטוח לפני ולפנים, מקנים ללקוחות המשרד את האפשרות לקבל שירות משפטי מעולה בתחומי הביטוח והנזיקין. יתרה מזאת, השילוב של הידע הנרחב בתחום הביטוח והנזיקין, ביחד עם ההתמחות המיוחדת בתחום הרשלנות הרפואית, מאפשרים למשרד לייעץ באופן שוטף ומקצועי למוסדות רפואיים בכל הנוגע לניהול סיכונים ברפואה.

אדם, אשר רואה עצמו נפגע מהתנהלות רפואית כלשהי, חייב שיהיה לצידו עורך דין אשר מיומן וממוקצע בתחום ספציפי זה, אשר ער לכל ההיבטים הקיימים בתחום ואשר מודע ומכיר את כל ההתפתחויות הרלוונטיות. משרדנו מחזיק בידע זו ועיקר עיסוקו בתחום נזקי הגוף הוא תחום הרשלנות הרפואית.

בין לקוחותינו נמנים בתי חולים, קופות חולים וחברות ביטוח וכן משרדנו עוסק באופן שוטף בייצוג תובעים פרטיים כנגד מוסדות רפואיים.

%d7%90%d7%95%d7%9c%d7%98%d7%a8%d7%94-%d7%a1%d7%90%d7%95%d7%a0%d7%93